RU

Туск: Члени ЄС вирішили, що Україна готова до безвізового режиму

24.11.2016, 17:21
Туск: Члени ЄС вирішили, що Україна готова до безвізового режиму - Фото
Мартін Шульц, Дональд Туск і Жан-Клод Юнкер (фото - EPA)
Члени Євросоюзу вирішили, що Україна прекрасно зробила свою роботу і готова до безвізового режиму. Тепер обговорення стосується країн-членів ЄС і парламенту Європи з приводу політики Європейського союзу щодо віз. Про це сьогодні на прес-конференції за підсумками саміту Україна-ЄС заявив голова Європейської ради Дональд Туск.

"Я радий, що всі члени Європейського союзу вирішили, що Україна готова до безвізового режиму. Цей режим є визнанням українських досягнень у досягненні європейських стандартів. Ми обговорювали це з президентом Шульцем сьогодні, і ми посилимо роботу з парламентом, щоб здійснити це. Але я хочу підкреслити, що це обговорення не стосується більше України, оскільки Україна вже прекрасно зробила свою роботу. Зараз обговорення стосується країн-членів ЄС і парламенту Європи з приводу політики ЄС щодо віз", - сказав він.

Також він прокоментував долю угоди про асоціацію після голландського референдуму. "Моя мета чітка - завершити процес ратифікації угоди про асоціацію. Ця угода не тільки взаємовигідна з економічної точки зору, але має дуже важливе значення з геополітичної точки зору", - сказав він.

Туск висловив сподівання, що Нідерланди ратифікують угоду, "повністю поважаючи інтереси України і не створюючи потреби для інших 27 країн ратифікувати угоду ще раз".

24 листопада в Брюсселі пройшов 18-й саміт Україна-ЄС, де обговорювався процес лібералізації візового режиму між Україною і Європейським союзом.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини