Туск українською в Раді: Хто продає Україну, той продає Європу

19.02.2019, 16:34
Туск українською в Раді: Хто продає Україну, той продає Європу - Фото
Выступление Дональда Туска (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Глава Європейської ради зазначив, що "Україні вдається поєднувати відсіч агресії з реформуванням держави"

Глава Європейської ради Дональд Туск  заявив, що українці вистояли в найскладніший період своєї сучасної історії, причому країні вдається поєднувати відсіч агресії з реформуванням держави і відновленням економіки. Про це він сказав сьогодні, виступаючи в Раді українською мовою, передає кореспондент LIGA.net.

"Ви залишаєтеся гордими і не зламаними, всупереч намірам агресивного сусіда, всупереч байдужості і лицемірства багатьох гравців світової політичної сцени. Ви вистояли, хоча ваші партнери не завжди допомагають вам так як слід було б. Коли потрібно - герої, коли потрібно - прагматики, які твердо стоять на ногах. Так сьогодні бачить вас світ", - уточнив Туск.

Він також подякував Україні за європейськість: "Я часто повторюю своїм колегам в Брюсселі, не вчіть українців бути Європою, вчіться у них того, що таке Європа".

Туск заявив, що тільки той, хто солідарний з Україною має право називатися європейцем: "Хто готовий продати Україну, продає майбутнє Європи. Часто ті політики, які ставлять під сумнів євроінтеграцію, ставлять під сумнів і цілісність України. Скажи мені, що ти думаєш про Україну, і я буду знати, що ти думаєш про Європу".

Глава Євроради перефразував і продовжив слова Іоанна Павла ІІ про те, що "без незалежної Польщі немає справедливої ​​Європи".

"Немає справедливої ​​Європи без незалежної України. Немає захищеної Європи без захищеної України. Простіше кажучи, немає Європи без України", - переконаний Туск.

19 лютого Туск дав українцям п'ять порад напередодні президентських виборів.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторияСколько стоит Динамо Киев?