RU

Тушки хочуть створити групу За Юлю, - Березовець

13.06.2013, 17:55
Тушки хочуть створити групу За Юлю, - Березовець - Фото
Сергій Міщенко
Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомив політтехнолог Тарас Березовець з посиланням на свої джерела.

"Йдеться про створення групи депутатів з умовною назвою За Юлю. Вони будуть нібито відстоювати Юлію Володимирівну, критикуючи Батьківщину за пасивність у цьому питанні", - сказав Березовець.

За його інформацією, займаються створенням такої групи кілька людей, але поки в цьому процесі "ніхто не досяг успіху". "Потенційний керівник групи - позафракційний Сергій Міщенко", - повідомив політтехнолог.

Говорячи про те, що на суботньому з'їзді з Батьківщини можуть бути виключені Микола Томенко і Юрій Одарченко за незгоду з об'єднанням Батьківщини і Фронту змін, Березовець додав, що серед незгодних називається також прізвище Костянтина Бондарєва.

"Фронда є. Але навряд чи урочистий з'їзд об'єднання двох політичних сил Яценюк і Турчинов с стануть затьмарювати партійними чистками", - сказав Березовець, додавши, що лідери партій позбудуться неугодних лише в тому випадку, якщо депутати будуть публічно виступати проти об'єднання. Але навіть у цьому випадку виключать їх не відразу, а лише через кілька місяців.

Досьє на Тараса Березовця
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини