RU

Туреччина готова приймати українців без віз

21.12.2009, 12:13

Турецька сторона готова приймати українців без віз у випадку, якщо Україна погодиться на аналогічний крок. Про це заявив Посол Туреччини в Україні Ахмет Бюлент Мерич у статті для "Дзеркала тижня".

"Нинішній візовий режим не влаштовує жодну із двох сторін. Ми щиро віримо, що застосування віз для наших громадян не відповідає духу дружби між нами. Турецька сторона готова негайно відмовитися від віз, якщо уряд України, відповідно, погодиться піти на такий же крок", - стверджує Посол

До того ж він зазначив, що на наразі порядок отримання турецьких віз українськими громадянами, які бажають відвідати Туреччину, є максимально спрощеним. "Громадяни України, які бажають відвідати Туреччину з туристичною метою, не повинні чекати перед дипломатичною або консульською установою Туреччини в Україні. У них є можливість отримати візу на турецькому кордоні під час прибуття. Більше того громадяни України платять менше порівняно з турецькими громадянами, які бажають отримати українську візу", - констатував Посол.

На думку дипломата, отримання українських віз для громадян Туреччини є істотно складнішою та дорожчою процедурою, ніж отримання турецьких віз українцями. "Щодо турецьких громадян, то для відвідування України їм потрібно готувати ряд документів, звертатися до дипломатичної або консульської установи України у Туреччині і чекати результату декілька днів. Збори, які треба платити, вищі за ті, які платять українці при в'їзді у Туреччину", - заявив Посол.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини