RU

Турчинова видворили з суду над Луценком

13.01.2012, 11:04
Турчинова видворили з суду над Луценком - Фото
Олександр Турчинов вирішив провідати Юрія Луценка
Печерський суд Києва вилучив із залу суду, де розглядається кримінальна справа щодо екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, першого заступника лідера партії Батьківщина Олександра Турчинова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Турчинов прийшов до суду ще перед початком судового засідання. "Ти що тут робиш?", - запитав у нього Луценко. "Тебе прийшов побачити, підтримати", - відповів Турчинов і зайняв місце в залі.

Але після того, як засідання почалося і повинен був початися допит чергового свідка, прокурор Дмитро Лобань звернув увагу суду на те, що в залі присутня особа, яка допитувалась як свідок на досудовому слідстві.

"Кого ви маєте на увазі?", - уточнив суддя Сергій Вовк.

Лобань вказав на Турчинова. Але проти позиції прокуратури заперечив Луценко. "Наша доблесна прокуратура не внесла Турчинова в список свідків, які будуть допитуватися в суді. Тому я не бачу підстав, за якими Турчинов не може бути присутнім в залі", - сказав він.

Суд уточнив у самого Турчинова, чи допитувався він у цій справі. "Я допитувався, але мені не відомо, щоб прокуратура викликала мене до суду в якості свідка", - відповів він.

Порадившись на місці, суд прийняв рішення, що Турчинов має залишити судову залу. "Вам пропонується добровільно виконати рішення суду", - сказав Вовк.

Турчинов покинув зал. "Мені незрозуміла така логіка, я не свідок", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини