RU

Турчинова викликали в Генпрокуратуру

11.11.2010, 10:20
Турчинова викликали в Генпрокуратуру - Фото
a859915fe5aa3c46a613f5b0a91e1e8f.jpg

Турчинова викликали в Генпрокуратуру

Сьогодні на 10:45 перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов (на фото) викликаний до Головного слідчого управління Генпрокуратури.

Нагадаємо, раніше О.Турчинов кілька разів побував в СБУ. На першому допиті 8 вересня він провів близько двох годин. Поставлені йому питання стосувалися справи компанії "Росукренерго". Ще один допит відбувся 20 вересня, але суть питань до нього, за словами О.Турчинова, не змінилася. "Я був здивований як викликом, так, відповідно, і допитом, тому що мені задали приблизно ті ж питання, на які я вже давав відповідь. Я ще раз дав відповідь, тому, відверто скажу, для мене не зрозуміла мотивація виклику мене на допит", - сказав він.

На третьому допиті 22 вересня, за даними СБУ, в О.Турчинова відбулася очна ставка з одним із фігурантів справи про газ компанії "Росукренерго". "На поставлені слідчим питання О.Турчинов не зміг відповісти нічого по суті", - вказали в СБУ.

Учора прес-служба ВО "Батьківщина" розповсюдила заяву, в якій йдеться, що Генеральна прокуратура України отримала завдання активізувати політичний терор проти партії, і першим номером в списку прокуратури значиться О.Турчинов.

"Віктор Янукович дав пряму вказівку своєму генеральному кумові Віктору Пшонці посилити переслідування опозиції і розгромити "Батьківщину". За нашою інформацією, найближчим часом "член команди з виконання рішень Президента" Пшонка значно активізує діяльність прокуратури у справах проти опозиціонерів", - зокрема, відмітили в "Батьківщині".

Олександр Турчинов: біографія і добірка новин>>>
ВО "Батьківщина": біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини