RU

Турчинов звільнив багаторічну помічницю Тимошенко

16.01.2013, 17:46
Турчинов звільнив багаторічну помічницю Тимошенко - Фото
Ольга Трегубова (фото - 4post.com.ua)
Ольга Трегубова, давня помічниця Юлії Тимошенко, звільнена з партії Батьківщина. Про це УНІАН повідомило джерело в партії.

Повідомляється, що Трегубову звільнив перший заступник голови партії Олександр Турчинов ще 1 січня. При цьому, за словами співрозмовника, сама Трегубова дізналася про це лише цього тижня, оскільки вже більше місяця перебуває на лікарняному з переломом ноги.

Крім того, за інформацією джерела, Турчинов не став особисто повідомляти Трегубовій про факт звільнення, а передав цю інформацію через своїх помічників.

Трегубова працювала з Тимошенко більше 15 років, і вважалася правою рукою лідера Батьківщини. У 2000 році, коли Тимошенко призначили віце-прем'єр-міністром, Трегубова на її прохання переїхала до Києва. У 1996 році почала працювати в корпорації Єдині енергетичні системи України. У 2000 році стала першим помічником віце-прем'єр-міністра Тимошенко. У цьому ж статусі перебувала в уряді і в 2005 році. 9 січня 2008 була призначена першим помічником прем'єр-міністра.

На дострокових парламентських виборах 2007 року за списком БЮТ (N136) до Верховної Ради обрали сина Трегубової - Юрія (1973 р.н.), проте на виборах у 2012 році йому дісталося 113-е місце (непрохідне) в партійному списку.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини