RU

Турчинов заявляє, що партія Кличка допомагає Мельнику перемогти

30.10.2012, 16:59
Турчинов заявляє, що партія Кличка допомагає Мельнику перемогти - Фото
Олександр Турчинов
Про це заявив сьогодні на брифінгу керівник виборчого штабу об'єднаної опозиції Олександр Турчинов.

Він зазначив, що Батьківщину "бентежить ситуація" на одномандатному окрузі N95 (Київська область). "Перемагає наш кандидат В'ячеслав Кутовий. Там, на жаль, об'єдналися представник Партії регіонів Мельник та представник партії УДАР Юраков. І вони разом намагаються торпедувати результати виборів", - заявив Турчинов, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Ми зверталися вже до партії УДАР з проханням припинити вакханалію, яка відбувається в цьому окрузі, розблокувати роботу окружної виборчої комісії. На жаль, адміністративний ресурс сьогодні працює на цих двох кандидатів, які програли, які повністю об'єднали свої зусилля. Я ще раз хочу, користуючись нагодою, звернутися до Віталія Кличка і попросити його не брати участь у фальсифікації виборів і вплинути на своїх кандидатів і членів комісії ", - сказав він.

Турчинов пояснив, що члени комісії та спостерігачі від УДАРу беруть участь у масовому поданні позовів на порушення в день голосування, щоб переглянути або скасувати результати виборів на ряді дільниць, де перемагає кандидат від Батьківщини.

Він також зазначив, що жодної реакції від Кличка на звернення Батьківщини поки не було.

Нагадаємо, після обробки 32% протоколів з округу N95, на окрузі перемагає регіонал Петро Мельник (29,64%). За ним йде В'ячеслав Кутовий (24,34%), а також ударівець Олександр Юраков (19,90%).

Всі результати виборів онлайн (оновлюється)

Вибори-2012: досьє партій
Вибори012: всі новини  й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини