RU

Турчинов заявляє, що Банкова придумала нову інтригу

06.03.2012, 14:10
Турчинов заявляє, що Банкова придумала нову інтригу - Фото
Олександр Турчинов
В Адміністрації президента хочуть перетасувати виборчі округи, а іноземний округ замість Києва прив'язати до Донецької області. Про те, що такі зміни планується запропонувати до закону про вибори народних депутатів, повідомив сьогодні на прес-конференції перший заступник лідера партії Батьківщина Олександр Турчинов.

"За вказівкою Адміністрації президента, правлячої партії внесено подання до Конституційного суду, мета якого - почати процес деформації, ревізії виборчого законодавства", - сказав Турчинов, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Турчинов зазначив, що один з проектів змін уже розроблений. Суть пропозиції полягає в тому, що кількість виборчих округів планується законодавчо прив'язати до регіонів, незалежно від чисельності жителів регіону. Зокрема, за інформацією Турчинова, по одному додатковому округу пропонується додати Автономній Республіці Крим, Дніпропетровській, Луганській та Одеській областям, три округи - Донецькій області. Також пропонується, за його словами, на чотири скоротити кількість київських округів, по одному округу забрати у Чернігівської, Хмельницької та Івано-Франківської області.

Також Турчинов повідомив, що планується прив'язати виборчий округ не до міста Києва, а до Донецької області. Автори пропозиції пояснюють це тим, що в Донецькій області найбільша кількість виборців. Турчинов повідомив, що даний проект змін планується зареєструвати в парламенті найближчим часом. "Для цього доручено депутатам від партії влади підшукувати в парламенті "тушку", тобто, депутата не від Партії регіонів, якогось чергового зрадника, який внесе відпрацьований в Адміністрації президента проект змін до виборчого законодавства", - заявив Турчинов.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини