Турчинов закликав Захід припинити умиротворення агресора

22.09.2015, 16:22
Турчинов закликав Захід припинити умиротворення агресора - Фото
Олександр Турчинов (фото - rnbo.gov.ua)

В умовах російської агресії Україні потрібно розраховувати тільки на власні сили і на потужну, боєздатну армію. Про це сьогодні на відкритті виставки "Зброя та безпека 2015" заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Українці, українські військові, українські силовики, всі громадяни України все зроблять для того, щоб останній окупант був викинутий з території України. У цих умовах ми в першу чергу повинні розраховувати на власні сили. І саме тому дуже серйозна увага приділяється нашому оборонно-промисловому комплексу", - сказав Турчинов.

Він додав, що саме вітчизняний військово-промисловий комплекс забезпечує основні потреби Збройних сил України, Національної гвардії та інших військових формувань в зброї і військовій техніці.

"І саме дуже серйозний крок у зв'язку з цим було зроблено на практично всіх підприємствах оборонно-промислового комплексу з нарощування обсягів виробництва, щодо покращення якості продукції, що випускається", - сказав він.

Турчинов наголосив, що український оборонпром на сьогоднішній день випускає зброю і військову техніку, які є одними з кращих у світі. "Тому що вона проходить випробування не на стендах і полігонах, а в бойових умовах", - зазначив він.

Турчинов наголосив, що дуже важливим є те, щоб український оборонпром відновив свої позиції не тільки в рамках попиту у ЗСУ, а й на світових ринках зброї. "Саме в цьому напрямку працюють наші фахівці", - сказав він.

Секретар РНБО зазначив, що також дуже важливим є зняття всіх обмежень по військово-технічному співробітництву, які, за його словами, штучно створені. "Нашим стратегічним партнерам (на Заході, - ред.), провідним політикам світу потрібно зрозуміти, що ворога, агресора треба не вмовляти, не закликати до миру, а треба зупиняти. Історія показала, що шлях умиротворення агресора є безперспективним", - сказав він .

Турчинов додав, що сьогодні головним чинником миру в Європі повинна стати сильна, озброєна сучасною зброєю українська армія.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина