RU

Турчинов - владі: Яким судом судите, таким і вас будуть судити

10.02.2012, 13:06
Турчинов - владі: Яким судом судите, таким і вас будуть судити - Фото
Олександр Турчинов (фото - byut.com.ua)
Яким судом судите, таким і вас будуть судити. Так прокоментував перший заступник голови партії Батьківщина Олександр Турчинов після відвідування суду над Юрієм Луценком, де він давав свідчення.

"Тільки вийшов з суду над Юрієм Луценком. Свідчив. Місце для свідків в цьому суді знаходиться дуже незручно. Треба стояти спиною до залу, захисту і Юрія Луценко. Поміняв диспозицію, став спиною до співробітників ГПУ, щоб бачити Юрія, його захисників і людей в залі", - написав Турчинов на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, "прокуратура і суд пошкодували, що викликали мене на допит".

"На питання, що мені відомо у цій справі, я повідомив, що мені дійсно відомо. А саме: після приходу до влади криміналітету, відбувається демонстративна цинічна розправа над головними опонентами режиму - Юлією Тимошенко, Юрієм Луценком та іншими", - заявив Турчинов.

"Для цього задіяні всі силові структури, для цього використовуються повністю деморалізовані й підконтрольні владі суди", - зазначив політик. Він каже, що питання, які йому задавали, "ще раз це доводять".

"Зокрема, виявилося, що навіть оригіналів документів за якими Юрію Луценку висунули звинувачення, в природі не існує. Є ксерокопії невідомого походження, навіть для використання провладними сайтами достатньо сумнівні", - сказав Турчинов.

"У той же час, процес над Луценком триває вже рік на базі саме таких і подібних папірців. Але Господь говорить: яким судом судите, таким і вас будуть судити, якою мірою міряєте, такою й вам відміряють", - уклав політик.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини