RU

Турчинов відправив на підпис Порошенку закон про статус Донбасу

14.10.2014, 17:31
Турчинов відправив на підпис Порошенку закон про статус Донбасу - Фото
Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" N5081 від 16 вересня 2014 року і направив його на підпис президенту України.

Нагадаємо, Верховна Рада України 16 вересня о закритому режимі прийняла закони про особливий статус деяких районів Донбасу та про амністію бойовиків. Уповноважений президента України з питань врегулювання ситуації в Донбасі Ірина Геращенко заявила, що закон передбачає поступове повернення територій Донбасу під контроль української влади і повне відновлення суверенітету на цих територіях.

Також нагадаємо, на сайті Верховної Ради текст документа кілька разів змінювався.

На початку, в зміненому тексті було зазначено: "Відповідно до цього Закону тимчасово, на три роки з дня набрання чинності цим Законом, вводиться особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких відносяться райони, міста, селища, села в межах території, визначеної рішенням керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України (далі - окремі райони Донецької і Луганської областей)".

Пізніше на сайті парламенту знову з'явився текст, який був розданий депутатам перед голосуванням 16 вересня. В опублікованому законі знову було зазначено, що "на три роки з дня набрання чинності цим Законом чинності, вводиться особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, які визначаються рішенням Верховної Ради України (далі - окремі райони Донецької і Луганської областей)".

Уже після прийняття закону президент України Петр Порошенко запевнив, що закон про особливий статус деяких районів Донецької та Луганської областей вкладається в заявлений раніше курс на децентралізацію влади.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини