RU

Турчинов: Українські ракети ефективніше російських аналогів

26.08.2016, 17:43
Турчинов: Українські ракети ефективніше російських аналогів - Фото
Олександр Турчинов
Українські ракети, випробування яких відбулося сьогодні, ефективніші, чим російські аналоги, тому що, на відміну від них, керовані. Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов на полігоні, де проходили випробування, повідомляє прес-служба РНБО.

Завершився дуже важливий і масштабний етап вогневих випробувань ракет українського виробництва відповідно до завдань програми, затвердженої РНБО, сказано в повідомленні.

За словами Турчинова, "всі пуски ракет пройшли дуже успішно".

"На відміну від російських аналогів, українські ракети - керовані, і саме тому ефективніше і точніше вражають цілі, що було доведено під час випробувань", - підкреслив секретар РНБО.

Турчинов зазначив, що крім пусків ракет сьогодні також відбулося "тестування системи управління реактивної системи залпового вогню, створеної українськими виробниками, яка  забезпечує якісне управління вогнем і точне наведення ракети на ціль".

За його словами, сьогоднішні пуски ракет наші вчені, конструктори і виробники присвятили двадцятип'ятирічному ювілею Незалежності України.

Сьогодні Україна успішно провела перший випробувальний пуск ракети нового зразка.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини