Турчинов: Україна стала полігоном для випробування кібератак РФ

14.06.2017, 12:53
Турчинов: Україна стала полігоном для випробування кібератак РФ - Фото
Олександр Турчинов
Україна, яка піддається перманентним кібератакам в різних сферах з боку РФ, фактично стала полігоном для випробування новітніх кіберозброєнь агресора. Про це заявив сьогодні секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов під час відкриття в Києві першого міжнародного саміту з кібербезпеки, повідомляє Укрінформ.

"Україна як держава, що має унікальний досвід протистояння російській гібридній агресії, також набула і досвід протидії загрозам, які поширюються з кіберпростору. Йдеться про спробу втручання у вибори президента України в 2014 році, про атаки на енергетичний і фінансовий сектор нашої держави, спроби вивести з ладу системи транспортного комплексу та ін. Фактично Україна стала полігоном для випробування новітніх кіберозброєнь країни-агресора", - заявив він.

Секретар РНБО зазначив, що сектор безпеки і оборони України адекватно реагує на нову ситуацію безпеки.

"У 2016 році схвалено Стратегію кібербезпеки, створений Національний координаційний центр кібербезпеки, набувають відповідні можливості Збройні сили України, правоохоронні і розвідувальні органи", - підкреслив Турчинов.

Він вважає, що побудова ефективної і сучасної кібербезпеки "неможлива без широкого співробітництва з приватним сектором, з представниками ринку телекомунікації".

Читайте також: Турчинов: Звільнення Донбасу в межах формату АТО неможливо

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников