RU

Турчинов: У РФ зможуть їздити лише розвідники й шпигуни

10.10.2017, 15:13
Турчинов: У РФ зможуть їздити лише розвідники й шпигуни - Фото
Олександр Турчинов
Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що в разі визнання Росії країною-агресором туди зможуть їздити тільки розвідники й шпигуни. Про це Турчинов сказав під час спілкування з журналістами, трансляцію якого вів телеканал 112 Україна.

Журналіст поцікавився думкою Турчинова про зареєстрований у Верховній Раді законопроект, який забороняє держслужбовцям та посадовим особам органів місцевого самоврядування їздити в Росію.

"Ви знаєте, коли країна буде визнана агресором, то туди можуть їхати тільки розвідники й шпигуни, так чи ні? Якщо він розвідник, ми його знайдемо як туди переправити, якщо шпигун, то я вважаю, нічого робити, коли він виконує якісь прямі функції. На превеликий жаль, у нас активно працює "п'ята колона", яка працює на дестабілізацію ситуації в країні, яка фінансується і координується російськими спецслужбами. У тому числі це стосується і суто терористичних актів, які готуються в РФ спецслужбами і реалізуються на українській території", - пояснив секретар РНБО.

6 жовтня Верховна Рада прийняла за основу один з президентських законопроектів по деокупацію і регінтеграцію захопленої частини Донбасу, яким Росія визначається як країна-агресор.

"Їздити в країну-агресора можуть тільки люди, які виконують специфічні функції", - додав секретар РНБО.

Раніше в парламенті був зареєстрований законопроекту №7187, в якому пропонується тимчасово заборонити держслужбовцям та посадовим особам органів місцевого самоврядування виїжджати на територію Росії, передбачивши при цьому штраф за порушення цієї заборони. Автори документа: народні депутати від БПП Андрій Немирівський і Андрій Шинькович та позафракційний парламентарій Андрій Денисенко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини