RU

Турчинов скаржиться, що рекламу опозиції не пускають на бігборди

14.06.2012, 14:20
Турчинов скаржиться, що рекламу опозиції не пускають на бігборди - Фото
2cd21133fad24cbe5343fec66e140095.jpg
Опозиція позбавлена ​​можливості розміщувати свою рекламу в Україні - ні на зовнішніх носіях, ні на телебаченні. Про це сьогодні на прес-конференції заявив перший заступник голови партії Батьківщина Олександр Турчинов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Турчинов констатував, що в ході підготовки до виборів у Верховну Раду опозиція не має тих прав і можливостей, які є у влади, її сателітів і політичних проектів. "Проекти Банкової можуть собі дозволити величезні бігборди, - горизонтальні, вертикальні, будь-які. Там немає проблем. Ця нав'язлива реклама вже встигла дістати більшість людей", - сказав він.

Турчинов підкреслив, що об'єднана опозиція теж прийняла рішення інформувати громадськість про свої дії, і з цією метою було заплановано вивісити зовнішню рекламу. "Нам блокують цю можливість в більшості регіонів. Проти тих рекламних агентств, які підписують з нами угоди, йде справжня війна. Це і Київ, і Київська область, Харківська, Одеська, Луганська області. У багатьох районах голови адміністрацій попереджають рекламних представників, щоб на їх території не висів жоден бігборд об'єднаної опозиції. Ні один. Така установка", - повідомив він.

Як приклад Турчинов навів ситуацію в Києві. "Ми планували, щоб було 200 бігбордів об'єднаної опозиції. На сьогодні, за два тижні боротьби, було 36. І їх кількість постійно зменшується", - пояснив він.

Турчинов стверджує, що кампанія проти опозиційних бігбордів ведеться з Київської міської державної адміністрації. "При КМДА є комунальне підприємство Київреклама, очолюване якимсь паном Титаренком. Так от, він обдзвонив всі рекламні компанії і попередив, що в КМДА передбачено 20 мільйонів гривень на демонтаж рекламних носіїв. І з тих рекламних агентств, які будуть співпрацювати з опозицією, КМДА знайде причину для демонтажу. В результаті нам кажуть про неможливість співпраці ", - сказав він.

За словами Турчинова, під тиск з боку податкової потрапляють навіть іноземні рекламні агентства.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини