RU

Турчинов: Щербань-молодший виконує замовлення Банкової

04.04.2012, 16:31
Турчинов: Щербань-молодший виконує замовлення Банкової - Фото
Олександр Турчинов (фото - прес-служба Батьківщини)
Заяви Руслана Щербана про можливу причетність Юлії Тимошенко до вбивства його батька сповнені суперечностей і написані під диктовку влади. Про це заявив перший заступник лідера партії Батьківщина Олександр Турчинов, про що він заявив сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Турчинов звернув увагу на те, що заяви Руслана Щербана суперечать показанням, які він же давав на суді у даній справі ще в 2003 році. "Саме тоді ... під час судових засідань Руслан Щербань давав показання про те, що радник прем'єр-міністра, яким був у той час його батько, знаходився в нормальних відносинах з Лазаренком. Під час цих свідчень він ні разу не згадав яким-небудь чином Юлію Тимошенко, тим більше ніяких звинувачень в цьому плані він не висував і не міг висунути. Він також говорив про те, що його батько не займався бізнесом, коли був народним депутатом, і займався виключно політичною діяльністю. І сьогодні, коли він писав під диктовку влади свою заяву, коли по її вказівці проводив свою прес-конференцію, він давав діаметрально протилежні свідчення - про те, що його батько постійно займався бізнесом, навіть будучи народним депутатом ", - сказав Турчинов.

Турчинов також зазначив, що різниця в показаннях не може пояснюватися тим, що в 2003 році Руслан Щербань боявся Тимошенко, оскільки тоді, як і зараз, вона переслідувалась владою й не могла вплинути на слідство або свідків.

Крім цього, Турчинов звернув увагу на те, що мотиви, про які говорив у своєму листі Руслан Щербань, не витримують ніякої критики. Зокрема, за його словами, в 1997 році влада почала кампанію зі знищення корпорації ЄЕСУ.

Також він зазначив: "У Донецьку я не знаю ні одного підприємства, яке перейшло під Єдині енергетичні системи або структури, близькі до тих, хто тоді в корпорації працював. Всі власники, які стали спадкоємцями імперії Євгена Щербаня ... перейшли у власність тих, хто сьогодні представляє Партію регіонів у Верховній Раді України. Це легко перевірити й зробити з цього відповідні висновки - кому було вигідно знищення Євгена Щербаня ".

Нагадаємо, депутат Донецької обласної ради Руслан Щербань раніше заявив, що може довести причетність Юлії Тимошенко й Павла Лазаренка до вбивства його батька Євгена Щербаня в 1996 році. Відповідні матеріали він передав до Генеральної прокуратури.

У своєму листі Щербань запевняє, що може чітко довести зацікавленість і мотиви, які були необхідні для організації вбивства його батька. "Я багато разів особисто був присутній під час бізнес-переговорів мого батька з Тимошенко й Лазаренком. Останні весь час вимагали від мого батька поступитися своїми бізнес інтересами в інтересах компанії ЄЕСУ, неодноразово погрожуючи йому розправою. Про це відомо багатьом іншим людям", - заявив Щербань .
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини