Турчинов раптово доручив інформувати населення про АТО

15.05.2014, 13:29
Турчинов раптово доручив інформувати населення про АТО - Фото
Фото: EPA

Через місяць після початку АТО влада вирішила забезпечити інформування громадськості про безпрецедентні події на сході України

Виконуючий обов'язки президента України Олександр Турчинов доручив силовим структурам забезпечити належне інформування громадськості про антитерористичну операцію на сході України. Відповідне розпорядження 862/2014-рп опубліковало  на сайті глави держави.

Керівнику Антитерористичного центру при СБУ доручено вжити додаткових заходів щодо налагодження систематичного, повного і достовірного інформування громадськості з проведення антитерористичної операції. Також доручено забезпечити оперативне надання інформації про АТО журналістам, працівникам ЗМІ, сприяти в обробці і передачі такої інформації.

"Забезпечити у триденний строк створення у складі оперативного штабу з проведення АТО оперативної групи з інформування громадськості на чолі з представником Міністерства оборони, з включенням до її складу представників суб'єктів, які безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом", - йдеться в документі.

Цю оперативну групу повинні оснастити необхідними технічними засобами збору, обробки і передачі інформації. Керівнику АТЦ також доручено організувати прес-центр для роботи ЗМІ в місці дислокації оперативного штабу.

Координацією взаємодії оперативного штабу з представниками ЗМІ буде займатися в.о. голови Адміністрації президента Сергій Пашинський.

Нагадаємо, антитерористична операція в Слов'янську (Донецька обл.) почалась ще 13 квітня після захоплення терористами будівель МВС і СБУ в місті. Другий етап АТО в Слов'янську, в ході якого українські силовики прийняли рішення повністю заблокувати населений пункт, розпочався 25 квітня.

11 травня керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук повідомив про нову фазу антитерористичної операції на Донбасі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами