RU

Турчинов раптово доручив інформувати населення про АТО

15.05.2014, 13:29
Турчинов раптово доручив інформувати населення про АТО - Фото
Фото: EPA
Виконуючий обов'язки президента України Олександр Турчинов доручив силовим структурам забезпечити належне інформування громадськості про антитерористичну операцію на сході України. Відповідне розпорядження 862/2014-рп опубліковало  на сайті глави держави.

Керівнику Антитерористичного центру при СБУ доручено вжити додаткових заходів щодо налагодження систематичного, повного і достовірного інформування громадськості з проведення антитерористичної операції. Також доручено забезпечити оперативне надання інформації про АТО журналістам, працівникам ЗМІ, сприяти в обробці і передачі такої інформації.

"Забезпечити у триденний строк створення у складі оперативного штабу з проведення АТО оперативної групи з інформування громадськості на чолі з представником Міністерства оборони, з включенням до її складу представників суб'єктів, які безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом", - йдеться в документі.

Цю оперативну групу повинні оснастити необхідними технічними засобами збору, обробки і передачі інформації. Керівнику АТЦ також доручено організувати прес-центр для роботи ЗМІ в місці дислокації оперативного штабу.

Координацією взаємодії оперативного штабу з представниками ЗМІ буде займатися в.о. голови Адміністрації президента Сергій Пашинський.

Нагадаємо, антитерористична операція в Слов'янську (Донецька обл.) почалась ще 13 квітня після захоплення терористами будівель МВС і СБУ в місті. Другий етап АТО в Слов'янську, в ході якого українські силовики прийняли рішення повністю заблокувати населений пункт, розпочався 25 квітня.

11 травня керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук повідомив про нову фазу антитерористичної операції на Донбасі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини