Турчинов: Путін показав готовність до наступальної війни

25.09.2017, 15:50
Турчинов: Путін показав готовність до наступальної війни - Фото
лександр Турчинов і Стівен Фюр (фото - rnbo.gov.ua)
Під час російсько-білоруських штабних навчань Захід-2017 Путін продемонстрував готовність до наступальної війни. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов  на зустрічі з делегацією парламенту Канади на чолі з головою оборонного комітету Стівеном Фюром. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

"Останній етап навчань був присвячений перевірці боєготовності ядерної тріади, були відпрацьовані повітряні, наземні і морські її складові. Тим самим Путін демонструє готовність до ведення потужної континентальної війни", - сказав Турчинов.

Читайте також: Дощ і обстріл глядачів: РНБО повідомив про хід навчань Захід-2017

Під час зустрічі співрозмовники обговорили ситуацію в Донбасі, нарощування в Криму військового потенціалу РФ, її домінування в Чорноморському басейні і російсько-білоруські штабні навчання Захід-2017.

За словами Турчинова, в Донбасі щодня спостерігається збільшення кількості зброї та боєприпасів, які завозяться російськими військами.

"Ми розуміємо, чому Путін проти збройної місії ООН, яка б контролювала кордон з Росією. Тому, що, тільки перекривши кордон, можна зупинити завезення військових, зброї і боєприпасів з Росії на окуповану територію", - сказав він, додавши, що поки не буде встановлено контроль за кордоном, Росія буде продовжувати війну.

Крім того, співрозмовники обговорили питання реформування сектора безпеки і оборони України і співробітництво між Україною і Канадою у військово-технічній сфері.

Турчинов зазначив, що Україна розглядає Канаду не просто як стратегічного партнера, а як друга.

У свою чергу Фюр підкреслив, що Канада "завжди готова всіляко допомагати Україні".

Раніше повідомлялося, що реальна чисельність особового складу і техніки на російсько-білоруському навчанні Захід-2017 значно перевищує офіційно анонсовану.

Читайте також: Війна Росії проти України: останні події в Донбасі

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю