Турчинов: Підрахунок голосів перетворюється на банальну бійку

29.10.2012, 14:40
Турчинов: Підрахунок голосів перетворюється на банальну бійку - Фото
Олександр Турчинов

За словами Турчинова, вже добу на виборчих комісіях відбуваються громадянські конфлікти

Партія влади міняє результати на багатьох мажоритарних округах, де перемогли опозиційні кандидати. Про це заявив керівник центрального виборчого штабу Об'єднаної опозиції Батьківщина Олександр Турчинов.

Як повідомляє прес-служба Батьківщини, за словами Турчинова, вже добу на виборчих комісіях відбуваються громадянські конфлікти, наприклад, в Донецьку активістів опозиції били за те, що вони відмовлялися підписати протоколи.

"Йде колосальний наступ на мажоритарні округи: партія влади, користуючись підтримкою силових структур, намагається зламати результати на багатьох округах, де перемагають представники Об'єднаної опозиції Батьківщина, відбувається блокування підрахунку голосів у Київській, Рівненській, Кіровоградській, Вінницькій області. Заблоковано комісії в Київській області, використовується не тільки міліція, а й місцевий криміналітет, що характерно Партії регіонів: людей залякують, змушують йти на фальсифікації протоколів з мокрими печатками. До бійки дійшло на 156-му окрузі в м. Сарни; 14-му окрузі Вінницької області, 99-м окрузі Кіровограда, практично на всіх округах Києва та Київської області. Підрахунок голосів перетворюється на банальну бійку і терор ", - заявив Турчинов.

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам