RU

Турчинов підписав указ про продаж держрезиденцій і дач

24.03.2014, 09:46
Турчинов підписав указ про продаж держрезиденцій і дач - Фото
Олександр Турчинов
Виконуючий обов'язки президента України Олександр Турчинов підписав указ, яким Кабміну доручено продати державні резиденції, дачі, санаторії та транспорт. Текст документа розміщено на офіційному сайті в.о. глави держави.

З метою забезпечення додаткових надходжень до Державного бюджету України та спрямування їх на фінансування пріоритетних витрат бюджету, насамперед на соціальні потреби, підвищення ефективності використання державного майна, скорочення бюджетних видатків на утримання майна, що забезпечує діяльність Президента України, та відповідно до статті 112 Конституції України постановляю: Кабінету Міністрів України та Державному управлінню справами вирішити питання про передачу державного майна (зокрема, державних підприємств, установ, організацій, санаторіїв, готелів (їх структурних підрозділів), державних резиденцій, державних дач, дач, засобів наземного, водного та повітряного транспорту, сільськогосподарської техніки, обладнання та устаткування, земельних ділянок, іншого нерухомого майна), що перебуває в управлінні Державного управління справами і не використовується для забезпечення діяльності Президента України, з управління Державного управління справами в управління інших суб'єктів управління об'єктами державної власності, визначених Кабінетом Міністрів України, для наступної приватизації, відчуження такого майна в установленому законом порядку, а також для задоволення державних і суспільних потреб, - йдеться в тексті указу.

Кабінету міністрів і Фонду державного майна доручено забезпечити реалізацію відповідно до наданих повноважень на прозорих і конкурентних засадах державного майна, що підлягає відчуженню із державної власності, та зарахування в установленому порядку коштів від реалізації такого майна до загального фонду Державного бюджету України.

Фонду державного майна також доручено прискорити приватизацію приватного акціонерного товариства "Президент-Готель", управління корпоративними правами якого передано Фонду від Державного управління справами згідно з розпорядженням Кабінету міністрів від 1 жовтня 2012 року №726-р.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України доручив всім міністерствам протягом двох місяців провести інвентаризацію державних резиденцій і баз відпочинку, щоб згодом виставити на продаж.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини