Турчинов: Іноді мені здається, що я не знаю Тимошенко

16.12.2016, 11:15
Турчинов: Іноді мені здається, що я не знаю Тимошенко - Фото
Олександр Турчинов
Колишній близький соратник Юлії Тимошенко, секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов  більше не бачиться з нею і не спілкується. Про це він розповів в інтерв'ю ЛІГА.net.

"Суть популізму - обіцяти швидке і легке рішення проблем: виграємо війну, всіх нагодуємо, все вирішимо, - і все це без будь-яких зусиль. Але скільки б раз ми не наступали на ці граблі, як би сильно не отримували по лобі - висновків не робимо, ляскаємо в долоні людям, які або нічого не створили в своєму житті, або провалили все, за що бралися. Країні потрібна стабільність, щоб вистояти і перемогти. А багато політиків розгойдують ситуацію, їм не терпиться залізти у владу, вони вважають, що для цього всі засоби хороші. Метушаться з достроковими виборами, як старий ловелас, який наковтався  віагри: "Бігом всі на дострокові вибори, поки у мене рейтинг піднявся...". А на країну плювати", - заявив Турчинов.

Реагуючи на репліку, чи говорить він про Юлію Тимошенко, секретар РНБО зазначив, що говорить про "всіх політиків-популістів в цілому".

При цьому з самою Тимошенко, за словами Турчинова, він не бачиться і не спілкується. Відповідаючи на питання про те, що він один з небагатьох, хто особисто дуже добре знає Тимошенко, секретар РНБО відповів: "Іноді мені здається, що я її не знаю".

Читайте відверте інтерв'ю Турчинова: Убивці не сховаються - ні в РФ, ні в Донецьку. Бійтеся і чекайте"

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю