RU

Турчинов не виключає зміну позаблокового статусу України

31.03.2014, 15:59
Турчинов не виключає зміну позаблокового статусу України - Фото
Олександр Турчинов
В Україні розглядається питання про зміну її позаблокового статусу. Про це сьогодні заявив в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов.

"Сьогодні це питання дуже гостро стоїть, і Україна веде переговори щодо створення умов для того, щоб не було у якоїсь країни бажання проводити агресію проти нашої держави", - зазначив в.о. президента.

Турчинов додав, що це завдання "стоїть перед зовнішньополітичним відомством, перед нашим парламентом і урядом".

"Ми впораємося з цими завданнями, але, перш за все, ми повинні розуміти, що ми повинні мати Збройні сили, ми повинні мати Національну гвардію", - сказав він.

Нагадаємо, у зв'язку із загрозою військового вторгнення на материкову частину України і вторгненням російських військ і окупацією Криму в парламенті зареєстрували законопроект, яким пропонується виключити з ряду законів України позаблоковий статус держави і повернутися на шлях інтеграції в НАТО. Відповідний законопроект зареєстрований у Раді депутатами від більшості Борисом Тарасюком, Олександром Чорноволенком і Валентином Королюком.

Законопроектом пропонується внести зміни до закону про основи національної безпеки, доповнивши його необхідністю інтеграції України в євроатлантичний простір. Також із закону про основи внутрішньої і зовнішньої політики пропонується виключити позаблоковий статус держави, доповнивши закон необхідністю інтеграції в Організацію Північноатлантичного договору та участі у створенні європейської системи колективної безпеки.

Досьє на Олександра Турчинова

Джерело: УНН

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини