RU

Турчинов назвав фарсом "референдум" в Донбасі

12.05.2014, 09:36
Турчинов назвав фарсом
Олександр Турчинов
Підсумки так званого "референдуму", який сепаратисти провели 11 травня в Донецькій і Луганській областях, не матиме жодних юридичних наслідків, крім кримінальної відповідальності його організаторів. Про це заявив в.о. президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов.

"Той фарс, який терористи з сепаратистами називають референдумом, є нічим іншим, як пропагандистським прикриттям вбивств, викрадень людей, насильства та інших тяжких злочинів", - сказав Турчинов, слова якого наводить прес-служба парламенту.

За його словами, ці руйнівні для економіки Донецької та Луганської областей процеси, реально загрожують життю й благополуччю громадян, "інспіровані керівництвом Російської Федерації, мета якої - повна дестабілізація ситуації в Україні, зрив президентських виборів і повалення української влади".

"Цей пропагандистський фарс не будете мати ніяких юридичних наслідків, крім кримінальної відповідальності його організаторів", - зазначив керівник парламенту, зазначивши, що українська влада буде продовжувати і далі боротьбу з терористами диверсантами і злочинцями.

"У той же час, влада вестиме діалог з тими на сході України, у кого немає крові на руках і хто готовий відстоювати свої цілі і переконання законними засобами", - додав Турчнов.

Нагадаємо, вчора сепаратисти оголосили результати псевдореферендума в Донецькій області, який вони провели в неділю. Один з лідерів донецьких сепаратистів, який відповідає за підрахунок голосів, Роман Лягін заявив, що явка на референдумі склала 74,87 %. За його словами, в Донецькій області 89,07 % виборців проголосували за визнання самопроголошеної ДНР, проти висловилися 10,19 %, ще 0,74 % "бюлетенів" зіпсовані.

За даними незалежних спостерігачів, в акції сепаратистів взяли участь не більше 10 % жителів регіону. Говорити про розподіл голосів безглуздо, так як нормальних умов голосування і прозорого підрахунку голосів сепаратисти не забезпечили.

США та ЄС заздалегідь оголосили, що не визнають підсумки "референдуму", і попередили РФ, що незабаром будуть введені економічні санкції.


Підпису
йтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини