Турчинов назвав фарсом "референдум" в Донбасі

12.05.2014, 09:36
Турчинов назвав фарсом
Олександр Турчинов

В.о. президента України заявляє, що "референдум" не будете мати ніяких юридичних наслідків, крім кримінальної відповідальності його організаторів

Підсумки так званого "референдуму", який сепаратисти провели 11 травня в Донецькій і Луганській областях, не матиме жодних юридичних наслідків, крім кримінальної відповідальності його організаторів. Про це заявив в.о. президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов.

"Той фарс, який терористи з сепаратистами називають референдумом, є нічим іншим, як пропагандистським прикриттям вбивств, викрадень людей, насильства та інших тяжких злочинів", - сказав Турчинов, слова якого наводить прес-служба парламенту.

За його словами, ці руйнівні для економіки Донецької та Луганської областей процеси, реально загрожують життю й благополуччю громадян, "інспіровані керівництвом Російської Федерації, мета якої - повна дестабілізація ситуації в Україні, зрив президентських виборів і повалення української влади".

"Цей пропагандистський фарс не будете мати ніяких юридичних наслідків, крім кримінальної відповідальності його організаторів", - зазначив керівник парламенту, зазначивши, що українська влада буде продовжувати і далі боротьбу з терористами диверсантами і злочинцями.

"У той же час, влада вестиме діалог з тими на сході України, у кого немає крові на руках і хто готовий відстоювати свої цілі і переконання законними засобами", - додав Турчнов.

Нагадаємо, вчора сепаратисти оголосили результати псевдореферендума в Донецькій області, який вони провели в неділю. Один з лідерів донецьких сепаратистів, який відповідає за підрахунок голосів, Роман Лягін заявив, що явка на референдумі склала 74,87 %. За його словами, в Донецькій області 89,07 % виборців проголосували за визнання самопроголошеної ДНР, проти висловилися 10,19 %, ще 0,74 % "бюлетенів" зіпсовані.

За даними незалежних спостерігачів, в акції сепаратистів взяли участь не більше 10 % жителів регіону. Говорити про розподіл голосів безглуздо, так як нормальних умов голосування і прозорого підрахунку голосів сепаратисти не забезпечили.

США та ЄС заздалегідь оголосили, що не визнають підсумки "референдуму", і попередили РФ, що незабаром будуть введені економічні санкції.


Підпису
йтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить