RU

Турчинов назвав фальшивкою виборчий список Тимошенко

20.08.2012, 12:28
Турчинов назвав фальшивкою виборчий список Тимошенко - Фото
Олександр Турчинов (фото - byut.com.ua)

Перший заступник голови партії Батьківщина Олександр Турчинов стверджує, що виборчий список опозиції, нібито підписаний Юлією Тимошенко, який з'явився в ЗМІ, є фальшивкою. Про це він заявив на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Турчинов наголосив: "Влада, яка не змогла зірвати з'їзд об'єднаної опозиції, яка мріяла, що відбудеться розкол, що опозиція не домовиться і виникнуть проблеми, не дочекалася цього. Опозиція домовилася і працює єдиною командою. Саме тому виникають в пресі, навіть на сайтах, які важко назвати пресою, на підконтрольних Адміністрації президента сайтах виникають такі різні фальшивки, які не мають відношення до об'єктивної ситуації".

Турчинов просить представників ЗМІ не тиражувати подібну інформацію. За його словами, Тимошенко в ув'язненні не підписує жодних документів, крім офіційних, оскільки постійне відеоспостереження і контроль не дозволяють їй цього робити: "Тому нісенітниця, коли взяли бланк, змонтували там прізвища та скопіювали підпис Тимошенко. Таких брудних документів можна зробити скільки завгодно, маючи простий ксерокс".

Крім того, Турчинов назвав такою, що не відповідає дійсності, інформацію про нібито розкол в опозиції і проведення альтернативного з'їзду. "Мрії й забаганки Адміністрації президента, Партії регіонів, які вони транслюють на своїх підконтрольних сайтах або з посиланням на невідомі джерела у нашій об'єднаній опозиції - все це лише їхні мрії, які не відповідають дійсності. Об'єднана опозиція разом, ми готові до боротьби і готові виконувати свої гасла зупинити їх, і ми їх зупинимо", - сказав Турчинов.

Нагадаємо, раніше в Інтернеті з'явився нібито завірений власноруч Тимошенко документ з назвою: "Рекомендації про склад прохідної частини списку кандидатів в народні депутати від виборчого об'єднання Батьківщина". Тимошенко завізувала кожну з чотирьох сторінок списку, поставила плюсики навпроти всіх прізвищ, зробила інші робочі позначки. Список, прийнятий з'їздом, значно відрізняється від списку Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини