RU

Турчинов дав депутатам на збори ще 15 хвилин

20.10.2014, 11:35
Турчинов дав депутатам на збори ще 15 хвилин - Фото
Олександр Турчинов
Спікер Верховної Ради Олександр Турчинов дав депутатам ще 15 хвилин, щоб вони зібралися в сесійній залі. Прізвища тих, хто не з'явиться, Турчинов пообіцяв опублікувати в Голосі України під гаслом "за кого не можна голосувати" на виборах. Про це він заявив на ранковому пленарному засіданні парламенту, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Після першої перерви спікер надав слово народним депутатам. По завершенню нетривалого обговорення порядку денного, Турчинов зазначив, що бачить на моніторі всього 225 карток народних депутатів при 226 необхідних для прийняття рішень.

Після цього Турчинов оголосив перерву ще на 15 хвилин до 11:25 з тим, щоб депутати змогли зібратися в сесійній залі. "У випадки відсутності народних депутатів в кількості необхідній для прийняття законів, я закрию сесію", - зазначив він.

Турчинов також пообіцяв, що в цьому випадку прізвища депутатів, які не з'явилися на пленарне засідання, будуть опубліковані в газеті Голос України під гаслом "за кого не можна голосувати". Він також зазначив, що звернеться з проханням опублікувати цей список в регіональних ЗМІ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини