RU

Турчинов запевняє, що весь Кабмін погодився з умовами газових контрактів

10.08.2011, 18:05

Жоден член Кабінету міністрів не висловлювався проти підписання угод на умовах, які були досягнуті в ході переговорів між екс-прем'єр-міністром Юлією Тимошенко і прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним. Про це заявив Олександр Турчинов в ході допиту в залі Печерського суду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Турчинов зазначив, що на засіданні уряду 19 січня 2009 року проти підписання угод не виступали навіть члени уряду по квоті тогочасного президента Віктора Ющенка. Турчинов наголосив, що йому як головуючому на тому засіданні, не надійшло жодних пропозицій, заяв про поліпшення або вдосконалення умов контракту. "Всі розуміли, яка серйозна склалася ситуація", - сказав він.

Окремо екс-віце-прем'єр зазначив, що необхідності голосування за урядові директиви не було: вони не ставилися на голосування і на засіданні тільки обговорювалося це питання. Турчинов повідомив, що після цього засідання уряду він зателефонував Тимошенко і доповів їй ситуацію. Також він розповів, що на урядовому засіданні вже після підписання контрактів Тимошенко доповіла про проведені переговори і про підписані угоди. Зі звітом виступили також міністр палива і енергетики Юрій Продан і голова Нафтогазу Олег Дубина. "Уряд повністю схвалив ці переговори своїм голосуванням", - сказав він.

Нагадаємо, раніше завершився допит екс-міністра юстиції Миколи Оніщука, який повідомив, що на момент підписання газових контрактів з Росією екс-прем'єр Юлія Тимошенко мала право самостійно приймати рішення.

Олександр Турчинов: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини