RU

Турчинов заочно погрожує Центрвиборчкому судом

11.02.2010, 18:02

Керівник центрального виборчого штабу кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко Олександр Турчинов заявляє, що БЮТ обов'язково звернеться до Вищого адміністративного суду України у випадку, якщо Центральна виборча комісія продемонструє бездіяльність при розгляді скарг на системні порушення виборчого законодавства під час другого туру виборів Президента.


"Якщо Центральна виборча комісія не виконуватиме своїх функцій і обов'язків, то ми, безумовно, будемо подавати до Вищого адміністративного суду", - цитує заяву О.Турчинова персональний сайт Ю.Тимошенко.


Керівник штабу Ю.Тимошенко зазначив, що вже юридично підтверджені факти фальсифікацій при організації голосування вдома, використання зіпсованих бюлетенів і масового підвезення виборців на виборчі дільниці.


"Є декілька сотень звертань до ЦВК щодо нереагування окружних виборчих комісій, і давайте подивимося, як буде працювати. Хоч тут, безумовно, є сумніви щодо членів ЦВК, більшість в якій належить "регіонам", - пояснив О.Турчинов.

Вибори Президента України: добірка новин>>>
Олександр Турчинов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини