Турчинов заочно погрожує Центрвиборчкому судом

11.02.2010, 18:02

Керівник центрального виборчого штабу кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко Олександр Турчинов заявляє, що

Керівник центрального виборчого штабу кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко Олександр Турчинов заявляє, що БЮТ обов'язково звернеться до Вищого адміністративного суду України у випадку, якщо Центральна виборча комісія продемонструє бездіяльність при розгляді скарг на системні порушення виборчого законодавства під час другого туру виборів Президента.


"Якщо Центральна виборча комісія не виконуватиме своїх функцій і обов'язків, то ми, безумовно, будемо подавати до Вищого адміністративного суду", - цитує заяву О.Турчинова персональний сайт Ю.Тимошенко.


Керівник штабу Ю.Тимошенко зазначив, що вже юридично підтверджені факти фальсифікацій при організації голосування вдома, використання зіпсованих бюлетенів і масового підвезення виборців на виборчі дільниці.


"Є декілька сотень звертань до ЦВК щодо нереагування окружних виборчих комісій, і давайте подивимося, як буде працювати. Хоч тут, безумовно, є сумніви щодо членів ЦВК, більшість в якій належить "регіонам", - пояснив О.Турчинов.

Вибори Президента України: добірка новин>>>
Олександр Турчинов: біографія та добірка новин>>>