RU

Турчинов виступить перед РНБО зі звітом щодо Західної України

18.08.2008, 17:04

Завтра Перший віце-прем'єр Олександр Турчинов поінформує Раду національної безпеки і оборони про перебіг ліквідації наслідків стихійного лиха в Західній Україні. Про це сьогодні на нараді в Кабміні заявив сам О. Турчинов.

"Шановні колеги. Ми з вами не розслабляємося. Я думаю, що завтра відповідна інформація буде на Раді національної безпеки і оборони. Я б попросив, щоб ми не політизували ситуацію, не робили зайвого піару, а працювали на конкретний результат. Конкретний результат - відновлення нормальної за всіма мірками та стандартами роботи всіх областей, які постраждали", - сказав О. Турчинов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

О. Турчинов подякував усім міністерствам за роботу з ліквідації наслідків стихійного лиха в Західній Україні.

Нагадаємо, 19 серпня Рада національної безпеки і оборони України збереться на позачергове засідання. Про це на брифінгу в понеділок повідомила прес-секретар глави української держави Ірина Ваннікова. Головним питанням засідання РНБО буде перебіг ліквідації наслідків стихії в західних регіонах. Запрошено голів обласних держадміністрацій, профільних міністрів, - зокрема, Міністра оборони, Міністра з питань надзвичайних ситуацій та Міністра охорони здоров'я.

Досьє на Олександра Турчинова >>>

Усе про повінь в Західній Україні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини