RU

Турчинов вимагає негайно "закінчити голосування" і оприлюднити явку

02.11.2010, 13:30

Перший заступник лідера партії "Батьківщина" Олександр Турчинов вимагає від ЦВК і територіальних виборчих комісій негайно "закінчити голосування" і оприлюднити дані про кількість виборців, які взяли участь у місцевих виборах.

Як повідомляє прес-служба "Батьківщини", О.Турчинов вважає, що затягнення з оприлюднненям даних про явку виборців на місцевих виборах 2010 року "є нічим іншим, як технологією коректування результатів виборів на користь ПР".

Дані за явкою, нагадав О.Турчинов, підраховують першими разом із погашенням невикористаних бюлетенів. Після цього інформація за явкою передається до виборчкому вищого рівня, і тільки потім починається підрахунок голосів. "Гаяння часу з розголосом даних за кількістю виборців, які взяли участь у виборах, свідчить про продовження процесу спотворення волевиявлення громадян", - впевнений він.

Нагадаємо, фракція БЮТ збирається зареєструвати у Раді проект постанови про невизнання виборів у Київській, Львівській областях, Тернополі і про проведення повторних виборів. "Внаслідок масштабних фальсифікацій, використання представниками влади адміністративного ресурсу повністю спотворено волевиявлення наших громадян", - сказав перший замглави фракції БЮТ Андрій Кожем’якін.

Олександр Турчинов: біографія та добірка новин>>>
Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини