RU

Турчинов: Бойко заплутався в своїх свідченнях

17.08.2011, 09:42

Голова Міністерства палива та енергетики Юрій Бойко заплутався в своїх свідченнях. Про це заявив перший заступник голови партії Батьківщина Олександр Турчинов.

"Пропагандистська машина адміністрації президента довго розказувала байки, що газові угоди підписувалися в залежності від списання боргів ЄЕСУ", - сказав він, додавши, що ще за часів Кучми в судах ця справа була закрита.

З його слів, потім адміністрація президента змінила тактику і стратегію. "Вони почали розказувати, що ЄЕСУ має борги перед Міноборони Російської Федерації", - сказав Турчинов, додавши, що демонструвався лист Міноборони РФ про наявність "якихось міфічних боргів".

"Вони навіть намагалися навколо цього формувати підстави для кримінальних справ. Про це повідомляли і СБУ, і ГПУ. В той же час пан Бойко забув, що стратегія змінилася, і знову почав розказувати, що угоди підписували в обмін на списання боргів ЄЕСУ", - зазначив Турчинов.

Нагадаємо, Бойко на допиті в суді заявив, що газові контракти, підписані Тимошенко в 2009 році, "вкрай невигідні для України". Він також припустив, що контракти з Росією підписувалися під тиском.

Юрій Бойко: біографія, новини>>>
Олександр Турчинов: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини