Тука повідомив про прикриття "бюджетної викачки" на 28 мільйонів

16.12.2015, 10:45
Тука повідомив про прикриття
Георгій Тука
Голова Луганської облдержадміністрації Георгій Тука присік нецільове використання коштів у області на суму 28 мільйонів гривень. Про це губернатор Луганщини написав у Facebook.

"У Луганській області не тільки під пильним контролем аудиту йде "новорічне освоєння бюджету". Аби хоч трошхи пригальмувати апетити "бюджетної пилорами, однією із спецслужб заблоковані обласні рахунки однієї з найкорумпованіших структур в країні, яка відома "ямковими ремонтами". Я сам не тільки заблокував хід підозрілої процедури взаємозаліку на сотні мільйони. Зараз я заблокую ще одну спробу "бюджетної викачки". На цей раз - на 28 мільйонів гривень", - повідомив Тука.

Він додав, що днями будуть отримані рекомендації від фахівців щодо інших можливостей "ставити палки" в корупційні колесики".

"Кінець року - це "жнива" бюджетних коштів! З одного боку, КМУ саме зараз починає виділяти передбачені кошти. З іншого боку, користуючись дурацькою багаторічною системою, за якою "неосвоєні" кошти повинні повертатися в центр, а регіональні керівники готуються отримувати "на горіхи" за "незадовільне освоєння бюджетних коштів", і користуються мздоїмці всіх рівнів", - додав Тука.

Більшість громадян, які ніколи не зіткались з державним бюджетом, не розуміють, що останні дні року, це зовсім не суєта ...

Posted by Георгій Тука on 15 декабря 2015 г.

Нагадаємо, днями Тука заявив, що з перших днів його призначення на посаду губернатора місцеві силовики збирають на нього компромат.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю