Тука: Оголошення війни Росії - це руйнування мінських угод

30.06.2017, 12:02
Тука: Оголошення війни Росії - це руйнування мінських угод - Фото
Георгій Тука
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що оголошення офіційної війни Російській Федерації - це руйнування всіх мінських домовленостей. Про це він заявив в інтерв'ю Українській правді, відповідаючи на питання про те, чому в законопроекті Про особливості державної політики щодо відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей України Росія не визнається окупантом.

"Після визнання окупації, потрібно визначити, ким окупована територія. Збройними силами Росії? Тоді ми повинні оголосити Росії війну", - сказав Тука.

"Хтось хоче запропонувати зараз оголосити Росії війну? Є такі "хоробрі серця"? Не в Києві і Львові, а там, на сході, - вони вже сидять в окопах? Сумніваюся", - підкреслив Тука.

За його словами, оголошення офіційної війни Російській Федерації - це руйнування всіх мінських домовленостей, в тому числі і введених санкцій на основі цих домовленостей.

"І це означає повне розв'язання для рук російської армії. З використанням і авіації, і бронетехніки", - підкреслив Тука.

23 червня 2017 року Тука заявив, що законопроект про АТО не призведе до мобілізації.

Читайте також: Замість АТО: деталі законопроекту РНБО і Порошенко

13 червня секретар РНБО Олександр Турчино заявив, що після трьох років антитерористичної операції потрібно визначити новий формат, який "не перекреслює мінські угоди".

Читайте також: Порошенко не має наміру скасовувати режим АТО в Донбасі

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского