Тука: Моє уявлення про переселенців було маргінальним

10.06.2016, 10:56
Тука: Моє уявлення про переселенців було маргінальним - Фото
Георгій Тука
Державні службовці відірвані від реальності, отримуючи інформацію від свого оточення в питаннях вирішення проблем і ставлення до переселенців. Про це у себе в Facebook повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

"Очікувати об'єктивності в такому випадку не варто", - зазначив Тука.

За його словами, вчора відбулася презентація соціологічних досліджень, проведених інститутом соціології Ставлення населення України до внутрішньо переміщених осіб з Донбасу і Криму.

"Я відчуваю наявність певної проблеми: відсутність об'єктивної інформації. Державні службовці відірвані від реальності, отримуючи інформацію переважно від свого оточення. Проаналізувавши результати досліджень, я, наприклад, побачив, що в деяких питаннях переселенців я мав хибне уявлення, маргінальне", - зазначив Тука.

Згідно з результатами всеукраїнського опитування, які презентували представники Агентства ООН у справах біженців (UNHCR) і Міністерства з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, за два роки з початку конфлікту в Донбасі ставлення переважної більшості українців (83%) до переселенців залишилося незмінним.

Результати опитування також показали негативні тенденції у ставленні до переселенців в Києві і на заході країни.

За даними опитування, присутність переселенців помітніше в Києві, там близько третини постійних жителів відчуло їх появу. Жителі Києва значно частіше, ніж в інших місцях, оцінюють присутність ВПЛ з негативного боку.

39% киян вказують на погіршення криміногенної ситуації, тоді як в інших регіонах цей показник не перевищує 16%. Про посилення соціальної напруженості сказали 21% киян. Це в два рази більше, ніж в інших містах.

Жителі західної України, особливо за межами обласних центрів, більше підтримують негативні стереотипи щодо ВПЛ Вони відзначають проросійські політичні погляди, небажання переселенців працювати нарівні з усіма, агресивне ставлення до місцевих, почуття зверхності, бажання бути в особливому статусі через свої життєві обставини.

Тука 2 червня заявляв, що питання із затримкою пенсій переселенцям вирішать за два тижні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю