RU

ЦВК знову відмовив у референдумі щодо Митного союзу

18.10.2013, 15:22
ЦВК знову відмовив у референдумі щодо Митного союзу - Фото
3e19f8cc3de7bfd764fea0417e533021.jpg
ЦВК в черговий раз відмовила в реєстрації ініціативних груп з проведення всеукраїнського референдуму з приводу Митного союзу. Таке рішення підтримали 12 членів ЦВК з 13 присутніх на засіданні, один утримався.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, документи на реєстрацію ініціативних груп з проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з питанням "Чи підтримуєте ви приєднання України до Митного союзу з Росією, Білоруссю і Казахстаном "надійшли за результатами зборів громадян 9 жовтня 2013 року. Збори пройшли в Миколаєві, Сумах, Дніпропетровську, Севастополі, Кривому Розі. У кожному з них, згідно з протоколами, взяли участь більше двох тисяч чоловік.

Заступник голови ЦВК  Андрій Магера звернув увагу на те, що на даних зборах не було представника ЦВК, оскільки раніше Окружний адміністративний суд Києва заборонив ЦВК направляти на них свого представника. У зв'язку з цим, за словами Магери, в реєстрації ініціативних груп слід відмовити. Таке рішення та підтримана членами ЦВК.

Нагадаємо, раніше суд заборонив Компартії проводити збори з приводу організації референдуму про вступ України в МС. Крім того, суд заборонив ЦВК направляти на збори КПУ своїх представників.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини