RU

ЦВК завершує прийом документів для реєстрації кандидатів

13.08.2012, 10:03
ЦВК завершує прийом документів для реєстрації кандидатів - Фото
2c34874947a61cb90c61a87981d167fb.jpg
Сьогодні, 13 серпня, Центральна виборча комісія завершує реєстрацію партійних списків та кандидатів у народні депутати в мажоритарних округах, а також кандидатів-самовисуванців в мажоритарних округах.

Відповідно до Закону "Про вибори народних депутатів України", висування кандидатів у депутати партіями починається за 90 і закінчується за 79 днів до дня голосування.

Партії затверджують список своїх кандидатів у депутати в багатомандатному окрузі і висувають кандидатів по мажоритарних округах на з'їздах.

Партії подають заяви про реєстрацію кандидатів, копії свідоцтва про реєстрацію партії та її статуту, рішення вищого керівного органу про висування кандидатів у депутати, виборчий список кандидатів. Також подаються заяви осіб, включених до виборчого списку партії про згоду балотуватися кандидатом від цієї партії із зобов'язанням у разі обрання депутатом припинити діяльність, несумісну з депутатським мандатом. Крім цього, повинні подаватися декларації про майно, доходи та витрати і документ про внесення грошової застави.

ЦВК приймає рішення про реєстрацію або про відмову в реєстрації кандидатів у депутати не пізніше п'яти днів з дня прийняття документів. Відсутність будь-яких передбачених законом документів дає підстави Центрвиборчкому відмовити в реєстрації.

Нагадаємо, виборча кампанія з чергових виборів парламенту стартувала 30 липня. Вибори до Верховної Ради пройдуть 28 жовтня. Щоб потрапити до парламенту, партії мають подолати 5-відсотковий бар'єр.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини