RU

ЦВК зареєструвала спостерігачів від української діаспори в США

11.09.2012, 17:48
ЦВК зареєструвала спостерігачів від української діаспори в США - Фото
90b3fed3991fdcdbb9cf92bccb32bb6a.jpg
Центральна виборча комісія зареєструвала 14 офіційних спостерігачів за парламентськими виборами від міжнародної громадської організації Український конгресовий комітет Америки (Ukrainian Congress Committee of America). Відповідне рішення було прийнято на засіданні Центрвиборчкому сьогодні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в цілому за станом на сьогодні статус офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій отримали 296 осіб.

Нагадаємо, раніше ЦВК зареєструвала 52 спостерігача від міжнародної громадської організації сприяння розвитку виборчих технологій За справедливі вибори, 40 - від Європейської мережі організацій за спостереженням за виборами (ENEMO), 20 - від міжнародної громадської організації Центрально-європейська група політичного моніторингу, 16 - від міжнародної громадської організації Громадянський союз, три - від Національного демократичного інституту міжнародних відносин (НДІ), сім офіційних спостерігачів від міжнародної неурядової організації Canadem, 55 спостерігачів зареєстровано від міжнародної громадської організації Міжнародний експертний центр виборчих систем (ICES).

Більше десяти спостерігачів зареєстровано від країн - Польщі, Канади та інших.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини