RU

ЦВК заперечує фальсифікацію даних на своєму сайті

31.10.2012, 16:07
ЦВК заперечує фальсифікацію даних на своєму сайті - Фото
Андрій Магера
Центральна виборча комісія не вносить дані за електронними протоколами. Про це заявив заступник голови ЦВК Андрій Магера, коментуючи інформацію ЗМІ про те, що Центрвиборчком фальсифікує дані за електронними протоколами.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Магера підкреслив, що в кожну ситуацію, коли на сайті ЦВК цифри змінювалися після обробки 100% електронних протоколів потрібно розглядати окремо.

Він привів у приклад по округу 223 у Києві, де комісія внесла в електронну систему невірні дані по чотирьох ділянках. "ЗМІ подають це таким чином, що ЦВК фальсифікує. Я хочу підкреслити, що ЦВК на своєму сайті сам нічого не вивішує. ЦВК отримує дані, що надходять з окружних комісій, вони автоматично з'являються на сайті, без будь-якого стороннього впливу з боку ЦВК", - сказав він.

Він пояснив, що якщо після оприлюднення на сайті 100% електронних протоколів у ЦВК надходять заяви про те, що вони не відповідають даним з протоколів, ЦВК звертається в окружну комісію для перевірки цифр.

"За 223-му округу вони знайшли невідповідності і виправили. Якщо хтось хоче посіяти такий собі організований хаос, то повірте, скрізь вуха стирчать, і все що намагаються приховати, все одно вилізе", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на деяких округах після підрахунку 100% протоколів через деякий час змінюються дані про переможця на сайті ЦВК.

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини