ЦВК загрожує сисадмінам кримінальними справами

30.10.2012, 14:42
ЦВК загрожує сисадмінам кримінальними справами - Фото
Андрій Магера

За махінації при обробці голосів системні адміністратори окружкомів можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності

Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера пригрозив системним адміністраторам окружних комісій кримінальними справами за неправильні цифри. Про це він сказав у вівторок, 30 жовтня, в Києві на брифінгу журналістам, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ..

Говорячи про ситуації, коли в електронну систему "Вибори" вносяться дані, які не відповідають даним в паперових протоколах, Магера зазначив, що 29 жовтня такі випадки були на чотирьох ділянках Шевченківського району Києва (округ № 223).

"Ми виявили невідповідність і зажадали від окружної комісії перевірити дані, оскільки у протоколах дільничних комісій цифри правильні, а електронні дані не відповідали дійсності. Я хочу вірити, що це помилка системного адміністратора, в іншому випадку доведеться звертатися в правоохоронні органи. Це стосується всіх системних адміністраторів у всіх комісіях - уважно потрібно вводити дані. Якщо будуть ознаки навмисного спотворення інформації, будуть питання до правоохоронних органів про порушення кримінальних справ", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна заявила про випадки, коли системні адміністратори окружкомів відправляють в Центрвиборчком "фантомні цифри", які не відповідають даним в протоколах дільничних комісій. "Системні адміністратори, які є технічними співробітниками, абсолютно безвідносно до протоколів з мокрими печатками вносять невідповідні цифри, які значаться в протоколах. Тому я хотіла б, щоб безпосередньо на засідання ЦВК доставлялися протоколи дільничних виборчих комісій", - зазначила вона.

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні