RU

ЦВК загрожує сисадмінам кримінальними справами

30.10.2012, 14:42
ЦВК загрожує сисадмінам кримінальними справами - Фото
Андрій Магера
Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера пригрозив системним адміністраторам окружних комісій кримінальними справами за неправильні цифри. Про це він сказав у вівторок, 30 жовтня, в Києві на брифінгу журналістам, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ..

Говорячи про ситуації, коли в електронну систему "Вибори" вносяться дані, які не відповідають даним в паперових протоколах, Магера зазначив, що 29 жовтня такі випадки були на чотирьох ділянках Шевченківського району Києва (округ № 223).

"Ми виявили невідповідність і зажадали від окружної комісії перевірити дані, оскільки у протоколах дільничних комісій цифри правильні, а електронні дані не відповідали дійсності. Я хочу вірити, що це помилка системного адміністратора, в іншому випадку доведеться звертатися в правоохоронні органи. Це стосується всіх системних адміністраторів у всіх комісіях - уважно потрібно вводити дані. Якщо будуть ознаки навмисного спотворення інформації, будуть питання до правоохоронних органів про порушення кримінальних справ", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна заявила про випадки, коли системні адміністратори окружкомів відправляють в Центрвиборчком "фантомні цифри", які не відповідають даним в протоколах дільничних комісій. "Системні адміністратори, які є технічними співробітниками, абсолютно безвідносно до протоколів з мокрими печатками вносять невідповідні цифри, які значаться в протоколах. Тому я хотіла б, щоб безпосередньо на засідання ЦВК доставлялися протоколи дільничних виборчих комісій", - зазначила вона.

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини