RU

ЦВК: Зіпсовані бюлетені в окрузі №223 - справа прокуратури

08.11.2012, 17:26
ЦВК: Зіпсовані бюлетені в окрузі №223 - справа прокуратури - Фото
Андрій Магера

Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера вважає, що сотні зіпсованих бюлетенів в київському окрузі Пилипишина-Левченка №223 - результат стороннього втручання в процес голосування та встановлення результатів. Розбиратися з цим, за його словами, повинна прокуратура. Про це він заявив журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Магера наголосив: "Я, як і всі інші, маю можливість спостерігати в онлайн-режимі за процесом повторного підрахунку голосів в 223-му окрузі, і теж спостерігаю за тим, як чомусь один з кандидатів дуже часто потрапляє в компанію з іншими кандидатами в бюлетені".

"У мене є припущення, що мало місце втручання в процес або в процесі голосування в цьому окрузі, або в процесі транспортування, або при складанні протоколів дільничних комісій, або на стадії зберігання цих документів до окружної комісії. Десь було втручання", - припускає заступник голови ЦВК.

Магера впевнений, що з цим питанням повинна розбиратися прокуратура. "Я думаю, буде відповідне звернення, і слідчі органи отримають можливість проводити всі необхідні слідчі дії", - сказав він.

Нагадаємо, як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі ВО Свобода, під час нічного перерахунку голосів на трьох ДВК округу №223 було знайдено 798 "зіпсованих" бюлетенів. На бюлетенях, в яких виборець поставив галочку "за" Юрія Левченка, були проставлені додаткові значки іншим чорнилом. Бюлетені з подвійними позначками були визнані недійсними. Бюлетені інших кандидатів залишилися неушкодженими.

"Про кожен факт пошкодження бюлетенів була сповіщена міліція", - зазначили в Свободі.

Досьє на Андрія Магеру

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини та аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини