RU

ЦВК відмовилася розглядати порушення присяги Магерою і Шелудьком

21.08.2012, 16:44
ЦВК відмовилася розглядати порушення присяги Магерою і Шелудьком - Фото
ad51d9cf43fe3302542574423dcbacee.jpg

Центральна виборча комісія відмовилася розглядати питання про порушення присяги членами ЦВК Андрієм Магерою та Валерієм Шелудьком.

Як передає корреспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні Центрвиборчкому.

Нагадаємо, 16 серпня у Центрвиборчком надійшло звернення Ганни Федорченко про розгляд питання про скасування реєстрації кандидата в народні депутати Володимира Сацюка і про порушення присяги членами Центральної виборчої комісії Магерою та Шелудьком.

Сацюк був зареєстрований постановою ЦВК від 3 серпня кандидатом у депутати по мажоритарному округу N62, але 15 серпня Київський апеляційний адміністративний суд визнав цю постанову протиправною і скасував реєстрацію Сацюка.

Водночас, члени Центрвиборчкому констатували, що станом на сьогодні рішення суду не вступило в законну силу, а крім того, згідно із законодавством, Центрвиборчком не наділений повноваженнями розглядати звернення щодо рішень, дій чи бездіяльності Центральної виборчої комісії або її членів.

Таким чином, зараз у ЦВК відсутня компетенція щодо розгляду цього питання. Члени Центрвиборчкому одностайно проголосували за те, щоб залишити без розгляду заяву Федорченко в частині порушення присяги Магерою і Шелудьком, а також за те, щоб повідомити Федорченко про неможливість розглянути її звернення в частині скасування реєстрації Сацюка до набрання чинності судового рішення.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини