RU

ЦВК відмовилася ділити округи для виборів в Раду

15.03.2012, 17:57
ЦВК відмовилася ділити округи для виборів в Раду - Фото
925e291ba840bcf0f04004e036dd9f8a.jpg
Центральна виборча комісія не підтримала постанову члена ЦВК Андрія Магери щодо розподілу одномандатних округів на парламентських виборах 2012 року в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі. Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

ЦВК також внесла окремі зміни до складу територіальних виборчих комісій. Зокрема, у двох регіонах достроково припинено повноваження двох членів територіальних виборчих комісій у зв'язку з їх особистими заявами про складення повноважень.

Комісія своєю постановою затвердила розподіл субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам, необхідних для підготовки та проведення позачергових місцевих виборів. Прийняття зазначеної постанови дозволить фінансово забезпечити проведення позачергових виборів у 35 населених пунктах, розташованих в 21 регіоні України. Розподіл субвенції передбачає обсяг фінансування в сумі 1 млн. 908,1 тис. грн.

Комісія також затвердила Порядок реєстрації офіційних спостерігачів від іноземних держав, міжнародних організацій на виборах народних депутатів України.

Під час засідання також розглянуто поточне питання функціонування Державного реєстру виборців.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини