RU

ЦВК розписала безкоштовні ефіри для агітації на виборах в Раду

23.03.2012, 17:26
ЦВК розписала безкоштовні ефіри для агітації на виборах в Раду - Фото
b1518016b58a974faa3e084aff3254d9.jpg
ЦВК розписала безкоштовні ефіри для агітації на виборах в Раду

Центральна виборча комісія визначила обсяги ефірного часу, який буде виділено за бюджетні кошти кандидатам у народні депутати на виборах 2012 року. Таку постанову було прийнято на засіданні ЦВК.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, політичним партіям надається ефірний час для проведення передвиборної агітації на Першому національному каналі та на Національному радіо - по 60 хвилин. Регіональні теле- і радіоорганізації нададуть кандидатам по 20 хвилин.

Кандидатам в одномандатних округах буде надано по 20 хвилин на регіональному телебаченні й по 20 хвилин - на регіональному радіо.

Що стосується друкованих площ за бюджетні кошти, то партії зможуть розмістити свої передвиборні програми у газетах Голос України та Урядовий кур'єр об'ємом до 7800 знаків. Кандидати, які будуть балотуватися в одномандатних округах, зможуть опублікувати свої програми в цих же виданнях на площі до 3900 знаків.

Також члени ЦВК затвердили форму подачі кандидатур до складу окружних та дільничних виборчих комісій і прийняли постанову про порядок проведення жеребкування для визначення номера, відповідно до якого політична партія буде вказана у виборчому бюлетені.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини