RU

ЦВК призначила дату довиборів в окрузі Севастополя

18.04.2013, 16:50
ЦВК призначила дату довиборів в окрузі Севастополя - Фото
f27bcaabace914bb16a1f7918649dffc.jpg
Проміжні вибори народного депутата в 224 одномандатному окрузі (місто Севастополь) відбудуться 7 липня. Таке рішення було прийнято на засіданні Центральної виборчої комісії в четвер, 18 квітня.

Згідно з рішенням ЦВК, виборчий процес з проміжних виборів у зазначеному окрузі почнеться з дня, наступного після опублікування даної постанови Центрвиборчкому.

Центрвиборчком також ухвалив постанову, якою врегулював терміни процедур з організації проміжних виборів. Член комісії Олександр Шелестов пояснив, що законом це питання не врегульоване. Згідно з рішенням ЦВК, висунення кандидатів і подача документів для їх реєстрації також починається з наступного дня після публікації рішення про призначення виборів.

Нагадаємо, Верховна Рада 22 березня 2013 року достроково припинила повноваження народного депутата, представника Партії регіонів Павла Лебедєва, обраного на парламентських виборах 28 жовтня 2012 року в 224 одномандатному окрузі, у зв'язку з призначенням його головою Міноборони. Президент України призначив Лебедєва міністром оборони 24 грудня 2012 року.

ЦВК визнала недійсними парламентські вибори в п'яти виборчих округах в Україні через неможливість встановлення достовірних результатів. Перевибори мають відбутися в скандальних округах:

- округ № 94 - місто Обухів Київської області. За перемогу боролася регіоналка
Тетяна Засуха та кандидат від Батьківщини Віктор Романюк.

- округ № 132 - Миколаївська область, суперниками були кандидат Батьківщини Аркадій Корнацький і регіонал Віталій Травянко.

- округ № 194 - Черкаська область, боролися представник Батьківщини Микола Булатецький і самовисуванка Валентина Жуковська.

- округ № 197 - суперничали мільйонер і екс-бютівець
Богдан Губський і ставленик Батьківщини Леонід Даценко.

- округ № 223 - Київ, боровся самовисуванець
Віктор Пилипишин і кандидат від Свободи Юрій Левченко


У комісії зіткнулися з правовою колізією - вибори в п'яти мажоритарних округах необхідно призначити, призначення виборів знаходиться лише в прерогативи ЦВК, однак жодної з трьох підстав для призначення повторних виборів у ситуації, що склалася застосовано бути не може. У зв'язку з цим ЦВК
закликала Раду ухвалити якесь рішення з цього питання, наприклад, у вигляді винятку

Джерело:  Інтерфакс-Україна

Досьє на Павла Лебедєва 

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й аналітикаЯкщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини