RU

ЦВК подасть апеляцію на захист своїх членів - Магери і Шелудька

20.08.2012, 17:44
ЦВК подасть апеляцію на захист своїх членів - Магери і Шелудька - Фото
b6c1ea0d009a7e57baf8a88e7283f3b3.jpg

Центральна виборча комісія завтра оскаржить рішення Київського апеляційного адміністративного суду, який визнав протиправними дії членів ЦВК Андрія Магери та Валерія Шелудька. Про це сьогодні повідомив член ЦВК Михайло Охендовський.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Охендовський уточнив: "Рішення суду на сьогоднішній день ще не вступило в законну силу. Завтра закінчується термін його апеляційного оскарження у Вищому адміністративному суді. Я утримаюся від оцінок рішення цього суду. Свою позицію Центральна виборча комісія, безумовно, викладе в апеляційній скарзі, і завтра таку скаргу буде подано".

За його словами, рішення Київського апеляційного адміністративного суду обговорювалося на засіданні ЦВК. "Ми дійшли одностайного висновку про те, що ми не бачимо в діях наших колег тих порушень, на які вказав суд, а значить, у нас є всі підстави звернутися з апеляційними скаргами", - сказав він.

Охендовський уточнив, що скарга буде подана Центральною виборчою комісією, але не виключив, що Магера і Шелудько подадуть апеляції і від себе. Окремо Охендовський наголосив, що апеляція буде подана виключно в частині кваліфікації дій Магери і Шелудька, безвідносно до ситуації з Сацюком.

Нагадаємо, Київський апеляційний адміністративний суд вчора скасував рішення про реєстрацію колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка кандидатом в депутати по округу №62 в Житомирі. При цьому суд визнав протиправними дії двох членів Центральної виборчої комісії від опозиції - Андрія Магери та Валерія Шелудька - під час реєстрації Сацюка. Суд вирішив "довести до відома президента Украины та голови ЦВК для прийняття відповідних заходів" інформацію про порушення, допущені членами ЦВК.

Досьє на Михайла Охендовського

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини