RU

ЦВК пішов на екстрену нараду у зв'язку з фальсифікаціями

02.11.2012, 12:01
ЦВК пішов на екстрену нараду у зв'язку з фальсифікаціями - Фото
Жанна Усенко-Чорна
Центральна виборча комісія за пропозицією заступника голови ЦВК Жанни Усенко-Черної призупинила прийом протоколів у окружних комісій і віддалилася на екстрену нараду у зв'язку з випадками фальсифікацій на деяких виборчих округах.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на засіданні ЦВК Усенко-Чорна заявила, що, поки ЦВК працює в режимі безперервного засідання і приймає протоколи, у низці округів йде масова фальсифікація виборів. "На мою думку, ЦВК зараз негайно повинен зібратися на нараду і проаналізувати ситуацію", - сказала вона. За словами Усенко-Чорної, грубі порушення закону зафіксовані на округах № 132, 223, 94 та інших.

Член ЦВК Михайло Охендовський запропонував ухвалити протоколи у тих комісій, які сьогодні їх привезли, і тільки після цього перейти до пропозиції Усенко-Чорної. "У нас засідання буде ще кілька днів продовжуватися, ми протоколи будемо приймати За ці дні представники влади, Беркут захоплюють комісії, зривають засідання, зривають пломби, розривають коробки, псують бюлетені", - Відповіла Усенко-Чорна.

"Ці коробки оформлені ще кілька діб тому (мова про скандальне окрузі № 132, - ред.) ... А зараз йде масова фальсифікація Поки нам замилюють тут очі, буде зроблено це цинічний злочин і спотворений результат Я прошу оголосити перерву, зібратися на нараду, прийняти рішення і тільки тоді продовжити", - сказала вона.

Після обговорення члени ЦВК оголосили півгодинну перерву і пішли на нараду.

Нагадаємо, під будівлею окружної виборчої комісії № 132 кілька КАМАЗів опозиційного кандидата Аркадія Корнацького заблокували автобус Беркута, в якому імовірно знаходяться коробки з протоколами. До окружкому прибувають міліціонери, чекають ще загін ОМОНу.

У Батьківщині стверджують, що Беркут прямо зараз знищує бюлетені в автобусі. Сьогодні вночі силовики, які штурмували приміщення окружкому, нібито силою змусили голову комісії, якого вони привезли із собою, відкрити сейф і витягли звідти оригінали протоколів. Коробки з протоколами вони завантажили в автобус, але люди не дали йому виїхати: спочатку оточили, а потім шлях йому перегородили п'ять КАМАЗів.

Досьє на Жанну Усенко-Чорну
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини