RU

ЦВК організовує відеоспостереження на виборах без тендеру

20.08.2012, 14:39
ЦВК організовує відеоспостереження на виборах без тендеру - Фото
bfebf0c3d01e750fc689904a88f6f0ea.jpg
Центральна виборча комісія Україна буде реалізовувати систему відеоспостереження під час парламентських виборів без тендера. Відповідну урядову постанову №764 від 13 серпня оприлюднено на порталі Кабміну.

"Закупівля товарів, робіт і послуг, необхідних для створення та забезпечення функціонування системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення для спостереження за організацією проведення голосування та підрахунку голосів на звичайних виборчих дільницях під час проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 р., здійснюється Центральною виборчою комісією на підставі прийнятого рішення щодо визначення одного потенційного постачальника (виконавця) товарів, робіт і послуг, згідно з яким йому надсилається запит про подання комерційних пропозицій щодо закупівлі товарів, робіт і послуг", - сказано в тексті документа.

У постанові наголошується, що вказане рішення приймається за результатами проведення моніторингу потенційних постачальників таких товарів, робіт і послуг та з урахуванням висновку Міністерства інфраструктури щодо відповідності технічним завданням та конфігурації створення системи відеоспостереження. Центральна виборча комісія після проведення переговорів з потенційним постачальником (виконавцем) укладає з ним договір про закупівлю товарів, робіт і послуг, сказано в документі.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада виділила ЦВК 993,6 млн.грн. для оснащення виборчих дільниць на майбутніх парламентських виборах системами відеоспостереження. Влада сподівається, що такі заходи дозволять краще забезпечити законність голосування. В опозиції вважають ініціативу спробою розтрати державних грошей в особливо великому розмірі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини