RU

ЦВК оголосив про старт виборчої кампанії до Ради з 30 липня

27.07.2012, 12:57
ЦВК оголосив про старт виборчої кампанії до Ради з 30 липня - Фото
7498a746dd11df310cf6bcb9d8b61669.jpg
Центральна виборча комісія оголосила про початок виборчого процесу з виборів народних депутатів України з понеділка, 30 липня. Оголосив про старт виборів голова ЦВК Володимир Шаповал на засіданні Центрвиборчкому в п'ятницю, передає Інтрефакс-Україна.

Вибори пройдуть 28 жовтня. Вони проводяться за змішаною системою - по 225 народних депутатів обираються за партійними списками і в мажоритарних округах. За мажоритарці можна балотуватися або від партії, або шляхом самовисування.

В останній раз вибори до парламенту за змішаною системою проводилися в 2002 році.

Згідно з календарним планом, розробленим ЦВК, вже з 30 липня починається висування кандидатів: за партійними списками і від партій у мажоритарних округах - на з'їздах, зборах або конференціях партійних організацій, або шляхом самовисування в мажоритарних округах. Процес висунення завершиться 9 серпня.

На відміну від усіх попередніх парламентських виборів реєструвати кандидатів, які балотуються по мажоритарці, буде ЦВК, а не окружні виборчі комісії.

Документи для реєстрації кандидатів повинні бути подані до ЦВК не пізніше 13 серпня, а в цілому реєстрація повинна завершитися 20 серпня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини