RU

ЦВК не збирається перераховувати голоси в окрузі Пилипишина

08.11.2012, 17:50
ЦВК не збирається перераховувати голоси в окрузі Пилипишина - Фото
Андрій Магера

Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера не бачить підстав для того, щоб результати виборів по мажоритарному округу №223 встановлював ЦВК. Про це він заявив журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Магера нагадав, що зараз члени окружкому №223 (Шевченківський район Києва) проводять повторний підрахунок голосів виборців на 11-ти дільницях.

"На повторний підрахунок, залежно від категорії ділянки, йде мінімум три години, а то й десять годин... Потрібно до цього підходити критично. Окружна комісія має повноваження проводити повторний підрахунок тільки на підставі закону, наприклад, за рішенням суду. У ЦВК прямо таких повноважень за законом немає. У виняткових випадках ЦВК може встановити результати в межах округу, але на сьогоднішній день таке питання не стоїть", - сказав він.

Магера уточнив, що ЦВК може встановити результати голосування в тому випадку, якщо окружком не в змозі цього зробити. "223-й округ був одним з найбільш проблемних, але комісія проводить зараз перерахунок, і у мене зараз немає підстав вважати, що вона затягує процес. За цим округом не бачу підстав втручатися", - сказав він.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія зобов'язала окружком №223 до 15:00 завтрашнього дня затвердити підсумковий протокол. У скандальному окрузі ЦВК вже оголосив повторні вибори.


Досьє на Андрія Магеру

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини та аналітика


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини