RU

ЦВК не поспішає друкувати бюлетені російською мовою

20.08.2012, 17:56
ЦВК не поспішає друкувати бюлетені російською мовою - Фото
810d1c0a60af349759eb5ddba216009a.jpg

У Центральній виборчій комісії вважають, що говорити про виборчі бюлетені виключно російською мовою передчасно. Про це сьогодні на брифінгу заявив член ЦВК Михайло Охендовський.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Охендовський підкреслив: "Це питання поки не обговорювалося. Я думаю, воно є передчасним. Ніяких змін в закон про вибори народних депутатів зараз немає. Бюлетені друкуються державною мовою".

Нагадаємо, один з авторів скандального закону про мови, регіонал Вадим Колесніченко разом зі своїм колегою Сергієм Киваловим вніс пропозицію про внесення низки змін до цього документу. Найсуттєвіша з правок - скасувати друкування бюлетенів на регіональних мовах під час загальноукраїнських виборів. "Друкуючи бюлетені в різних місцях, ми можемо отримати звинувачення у фальсифікації виборів, а це нам ні до чого", - пояснив він.

Нагадаємо, Верховна Рада на початку липня 248 голосами прийняла закон про засади державної мовної політики. Документ передбачає значне розширення сфер вживання російської мови, аж до дублювання офіційних документів. Ряд регіонів півдня і сходу України вже наділили російську статусом регіональної.

Досьє на Михайла Охендовського

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини